Par kompāniju

Kompānija SIA,,Turkey Home" kopš 2005.g., ir Latvijas nekustamo īpašumu tirgū oficialais pārstāvis.Piedāvā iegādāties Turcijā un Bulgārijā dažādus nekustamos īpašumus arī Latvijas iedzīvotājiem.
Turklāt tas izdarāms par cenām,kas ir daudz zemākas nekā analoģiskiem īpašumiem Latvijā.Vismaz pagaidam,jo nav šaubu,ka jau tuvākajā nākotnē,piemēram Turcijai iestājoties Eiropas Savienibā,cenas nekustamajiem īpašumiem palielināsies.

Jāpiebilst,ka ārvalstniekiem iespeja iegādāties nekustamos īpašumus Turcijā kopš 2003.gada,kad tika pieņemts jauns īpašuma attiecības regulējošs likums.
Visi nekustamo ipašumu pircēji,protams,saņem arī uzturēšanās tiesības šajā valstī un ja rodas vēlēšanās,tad iespejams arī iegūt pilsonību.


Pirmais brauciens

Protams,pirms noslēgt darijumu klients gribēs redzēt savu potencialo īpašumu,rūpīgi iepazīties ar apkārtni.Turkey Home piedāvā unikalu iespēju- klients lido uz Turciju un,ja nopērk nekustamo īpašumu,visus izdevumus(dzīvošanu četru zvaigžņu viesnīcā,ēdināšanu un transferi(no-uz lidostas),apmaksā pati kompānija.
Savukārt par nekustamā īpašuma iegādi klients var maksāt dažādos viņam izdevigos veidos - ar skaidru naudu uz vietas Turcijā,maksājot ar karti,pārskaitot nauducaur banku u.t.t.
Detalizētāku informāciju Jums vienmēr laipni sniegs uzņēmumā Turkey Home darbinieki.
www.turkeyhome.lv

 

 

 

Top.LV SpyLOG PULS.LV Professional
rating system